Karolina Robinson Rodzice
Karolina Robinson Rodzice

Karolina Robinson Rodzice | Karolina znana jest również pod pseudonimem Kay Ra. Dzięki informacjom, które podała na własny temat w serialu, widzowie mieli okazję dowiedzieć się, że ma 23 lata. Urodziła się w Warszawie i nadal tam mieszka na stałe. Wiadomo też, że jest studentem neuroinformatyki.

Jako przedmiot swojej pracy wybrała specjalizację z zastosowania fizyki w biologii i medycynie. Ponadto dziewczyna uważa, że ​​nauki cise są niezwykle korzystne w eksploracji świata oraz w nauce zagadnietu humanistycznego i lingwistycznego.

Nie sposób pominąć faktu, że dziewczyna ma potencjał, by wykształcić naprawdę wyjątkową osobowość. Zwraca na siebie uwagę nie tylko swoimi zdolnościami muzycznymi, ale także osobowością.

Już w czasie Przesuchy w Ciemno, po odniesionym sukcesie, dała się poznać jako jedna z najważniejszych faworytek w finale 12. edycji The Voice of Poland.

23-latka nie jest ślepa na fakt, że ma ogromną wagę, jeśli chodzi o komponowanie muzyki. Dotyczy to również utworów, o których autor pisze to samo.

Co więcej, wcześniej nie występowała na scenie, a tym bardziej była narażona na tak liczną grupę odbiorców, jaką była, gdy wystąpiła na scenie.

Jednak młoda piosenkarka i autorka tekstów już zaprezentowała swoje umiejętności w Internecie. Nie może zaprzeczyć, że doświadcza na Ywo nowego doświadczenia.

Karolina ma własne konto na Instagramie, które nosi nazwę @the.only.kayra. W chwili pisania tego tekstu wchodzi z nią w interakcję około 2000 użytkowników.

Podczas wyścigu Przesucha w Ciemno między trenerami wybuchła poważna bójka, a Kay Ra prawdopodobnie będzie uczestnikiem powstałej w ten sposób potyczki. Ostatecznie dziewczyna podjęła decyzję o kontynuacji udziału w The Voice of Poland 12 z zespołem Marka Piekarczyka.

Karolina Robinson Rodzice
Karolina Robinson Rodzice