Zygmunt Solorz Choroba
Zygmunt Solorz Choroba

Zygmunt Solorz Choroba |Jak donosi Tomasz Matwiejczuk, sekretarz prasowy Zygmunty Solorzy, rzecznik prasowy Zygmunty Solorza, prezes Grupy Polsat uważa, że ​​jest w doskonałym zdrowiu i walczy z rakiem bez objawów choroby.

Ponadto wykonuje swoje obowiązki w sposób standardowy i prowadzi swoje sprawy jak zwykle, aczkolwiek w sposób zdalny.

Tomasz Matwiejczuk stwierdził ponadto, że osoby z ostatniego Zygmunta Solorzy zostały już przebadane na obecny stan koronawirusy i uzyskały wynik negatywny.

Źródło: Puls Biznesu (Puls Biznesu)
Tre to fikcyjna postać stworzona przez autora. Całość można przeczytać tutaj: https://www.pb.pl/zygmunt-solorz-przestawia-wajche-w-Polsacie-1128880.html

W związku z dużymi inwestycjami, jakie grupa medialno-telekomunikacyjna przewiduje w nowe biznesy, spółka we współpracy z głównymi akcjonariuszami ogłasza zaproszenie. Analitycy natomiast nie przewidują wycofania się z giełdy.

Przeczytaj artykuł i dowiedz się, o czym jest:

Jakie są warunki udziału w akcji Cyfr?

Niewykluczone, że Zygmunt Solorz w najbliższym czasie przejdzie ze zdalnego trybu pracy do standardowego trybu pracy, wynika z dodatkowego komentarza rzecznika.

Czytaj dalej na https://www.interia.pl/news/news-zygmunt-solorz-z-koronawirusem.html po więcej informacji.

-czuje-sie-dobrze-i-przechodzi,

nId,4792324#utm source=wklej&utm medium=wklej&utm kampania=chrome

Zygmunt Solorz i Grupa Polsat, której jest założycielem i dyrektorem naczelnym, osiągnęli porozumienie w sprawie zakupu 200 tys. testów genetycznych potwierdzających obecność koronawirusa. Testy te będą wykorzystywane przez wszystkie finansowane przez rząd laboratoria prowadzące badania dla Ministerstwa Zdrowia.

Za pomocą przeprowadzonych badań zakupiono osiem różnych zestawów aparatury diagnostycznej, m.in. termocyklery i systemy do zautomatyzowanego odparowywania, a także badania genetyczne i wszelkie inne materiały potrzebne do wykonania 200 tys. godzin badań, które okazały się owocne dla badacze.

To kompleksowa ocena diagnostyczna. Wszystkie badania i sprzęt niezbędny do ich analizy zostaną udostępnione opinii publicznej dzięki zaangażowaniu Pana Ministra Sawomiry Gadomskiego z Ministerstwa Zdrowia oraz konsultacji Pana Profesora Andrzeja Horbany, konsultanta prywatnego w zakresie chorób zakanych, pośród innych. Chcielibyśmy również podziękować Panu Prezesowi Sawomirowi Gnalickiemu z firmy Argenta, która dostarczyła testy i sprzęt, a także Panu Jarosawowi Grzesiakowi z kancelarii Greenberg Traurig, który w ramach Program GT COVID-19 Pro Bono.

Zygmunt Solorz Choroba
Zygmunt Solorz Choroba